تلفن گویای تماس

تلفن گویا ی تماس

بسته نرم افزاری تماس

قوی‌ترین و ساده‌ترین نرم افزار منشی تلفنی و تلفن گویا (بوسیله مودم)تلفن گویای تماس

نرم افزار تماس، تنها سیستم تلفن گویا است که بدون نیاز به سخت افزارهای گران قیمت قادر است یک سیستم تلفن گویا با ۱۰۰۰ صندوق برای شما پیاده سازی کند. این سیستم بر پایه مودم های Dial-up طراحی شده و کیفیتی بسیار بالا را با این سخت افزار برای شما فراهم می کند.

چرا تلفن گویا؟

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید بی شک مهمترین راه ارتباطی شما با مخاطبین خطوط تلفن است. مدیریت این خطوط در زمان ساعت کاری شرکت و حتی پس از ساعت کاری و در تعطیلات نقش به سزایی در سودآوری برای شما خواهد داشت. چرا که با گسترش استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی، بازاریابی محدود به ساعات اداری نمی باشد و بسیاری از مشتریان در روزهای تعطیل با مشاهده وب سایت شما تمایل به دریافت اطلاعات دارند که در صورت عدم موفقیت ممکن است به سراغ سایر شرکت ها بروند. از این رو ما استفاده از یک سیستم تلفن گویا را برای تمامی شرکت ها ضروری می دانیم.

تلفن گویا چه کاری برایم انجام می دهد؟

 • می تواند در زمان تعطیلی خدمات شما را بصورت صوتی برای مخاطبین توضیح دهد.
 • می تواند در روزهای تعطیل لیست قیمت را برای مخاطبین فکس کند.
 • می تواند اکثر فعالیت منشی شما را در ساعات اداری انجام دهد و او سرگرم کارهای مهم تر شود:
  تماس گیرنده ها را به داخلی مورد نظر متصل نماید.
  سوالات تکراری را بصورت صوتی پاسخ گوید.
  کاتالوگ ها را برای تماس گیرنده ارسال کند.
 • می تواند فکس های گروهی شما را ارسال کند.
 • می تواند…

علت تفاوت قیمت

علت پایین بودن قیمت این بسته نسب به سایر محصولات مشابه، عدم استفاده از سخت افزارهای گران قیمت (کارت های تلفنی مثل: Dialogic و Dongin) می باشد. با وجود عدم استفاده از سخت افزارهای حرفه ای کیفیت بسیار بالایی را توسط مودم Dial-Up برایتان تضمین می کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله «استفاده از مودم» مراجعه نمایید.

قابلیت هاتست تلفن گویا

منشی تلفنی

حداقل کارایی این نرم افزار، استفاده بعنوان یک منشی تلفنی ساده همانند تلفن های پاناسونیک است تا پس از پخش یک پیام خوش آمد گویی، پیام تماس گیرنده را ضبط نماید.

کاربردها:

 

تلفن گویا

قدرت این نرم افزار در این بخش است که می تواند اعداد وارد شده توسط تماس گیرنده را تشخیص داده و با توجه به درخواست وی، عکس العمل مناسب را از خود نشان دهد. تعداد اعداد قابل تعریف، ۱۰۰۰ عدد می باشد. عکس العمل نرم افزار در مقابل هر عدد می تواند یکی از این اعمال باشد:

 • پخش یک پیام از قبل ضبط شده20 روز ضمانت برگشت پولپشتیبانی مادام العمر
 • ضبط پیام مخاطب
 • دریافت فکس از مخاطب
 • ارسال چند سند بصورت فکس به مخاطب
 • اتصال مخاطب به داخلی (در صورت وجود سانترال)
 • اتصال مخاطب به تلفن همراه (در صورت وجود سانترال و یک خط شهری آزاد)

اپراتور خودکار

هرچند این امکان در نرم افزار جزو ویژگی های اصلی آن نمی باشد ولی می تواند تماس ها را برای شما به داخلی مورد نظر و یا یک شماره تلفن دیگر متصل نماید. برای این منظور شما نیاز به یک دستگاه سانترال دارید.

در این رابطه شما باید نسبت به تعداد خط شهری و ترافیک خطوط خود تصمیم بگیرید که نیاز به چند اپراتور دارید. اپراتور همانند یک انسان عمل می کند؛ گوشی را بر می دارد؛ از مخاطب می پرسد با چه کسی کار دارد؛ و سپس او را به داخلی یا تلفن همراه مورد نظر متصل می نماید. پس فکر کنید که اگر چند منشی داشتید می توانستند تلفن ها را متصل نمایند؟

هر مودم بر روی نرم افزار بعنوان یک اپراتور عمل می کند. هر مودم تا زمان برقراری اتصال مخاطب به مقصد اشغال بوده و به محض اتصال می تواند تماس بعدی را پاسخ گوید.

نسخه های تک خط تنها می تواند بعنوان یک اپراتور برای شما عمل کنند. برای تعداد خطوط بیشتر می بایست از نسخه چند خط استفاده کنید. این نسخه قابلیت پشتیبانی از ۸ مودم را دارا می باشد که البته می بایست از مودم های مناسب استفاده نمایید.

فکس

امکانات گسترده فکس این نرم افزار، شما را از نیاز به یک دستگاه فکس و سایر نرم افزارها بی نیاز می کند. بخشی از این امکانات در ذیل آورده شده است:

 • دریافت فکس بصورت دستی و خودکار
 • تشخیص خودکار تن فکس و دریافت آن در هر مرحله از کار سیستم
 • امکان ارسال گروهی فکس به لیستی از مخاطبین
 • ارسال فکس های از پیش تعیین شده در هنگام درخواست به مخاطب (فکس در تقاضا)
 • ارسال فکس از داخل تمام نرم افزارهای ویندوز به سادگی گرفتن یک پرینت (توسط پرینتر مجازی)
 • امکان به اشتراک گذاری پرینتر مجازی نرم افزار جهت ارسال فکس از داخل شبکه
 • مسدود کردن فکس های دریافتی از یک یا چند فرستنده خاص
 • حذف کاغذ در هنگام دریافت فکس های تبلیغاتی
 • امکان ارسال فکس های دریافتی به هر نشانی ایمیل

اطلاع رسانی

سیستم های اطلاع رسانی این نرم افزار این امکان را به مدیر سیستم می دهد که در هر لحظه و مکان از پیام ها و کارکرد سیستم مطلع شود. از طرق زیر نرم افزار می توان پیام ها و فکس ها را به اطلاع شما برساند:

 • تلفن
  نرم افزار پس از دریافت تعداد مشخصی پیام یا فکس با شماره تعیین شده تماس گرفته و پیام ها را برایتان پخش کرده و فکس ها را ارسال می نماید.
 • ایمیل
  نرم افزار می تواند پیام ها و فکس ها را بصورت فایل به ایمیلی الصاق کرده و برایتان ارسال نماید.
 • فکس
  نرم افزار می تواند فکس های دریافتی را به یک شماره فکس دیگر فوروارد نماید.
 • پیجر
  تعداد پیام ها و فکس های دریافتی توسط پیجر قابل دریافت است.

همچنین شما نیز می توانید با تماس گرفتن با تلفن گویا، به پیام ها گوش داده و فکس ها را دریافت کنید.

عمومی

 • امکان زمانبندی پیام ها جهت پخش در ساعت یا روزهای خاص
 • امکان زمانبندی نوع برخورد با تماس ورودی (تنها در نسخه های جدیدتر)
 • اجرا به عنوان یک «سرویس» تحت ویندوز برای پاسخگویی به تماس‌های دریافتی و فرستادن فکس‌ها، حتّی زمانی که به داخل ویندوز Log On نشده باشد.
 • خصوصیات قوی پیام گیری صوتی؛ شامل توانایی ساخت یک صندوق پستی چند گانه با پیام‌های خوش آمد گویی سفارشی.
 • پشتیبانی از تمامی چیپ‌ست‌های عمده مودم، شامل: Rockwell، Conexant، US Robotics، Agere، Lucent، Technologies، Intel، Ambient، Pctel، Motorola، ST Microelectronics، Topic و Cirrus Logic.

[button color=”default” size=”small” url=”https://www.toobasoft.com/product-category/product/ivr/” target=”blank”]خرید[/button]

[button color=”default” size=”small” url=”https://www.toobasoft.com/products/tamas/tamas-complete/” target=”self”]مشخصات تکمیلی[/button]

[button color=”default” size=”small” url=”https://www.toobasoft.com/products/tamas/tamas-compair/” target=”self”]مقایسه نسخه ها[/button]

12 thoughts on “تلفن گویا ی تماس

 1. درود
  هیچکدام ازین امکانات بجز پاسخگویی و شناسایی دکمه های گرفته شده توسط تماس گیرنده، و ارجاع‌به سیستم پاسخگویی خودکار و طرح سیوال و ارایه ی جواب از پیص ظبط شده
  با ارایه ی یک کد رهگیری…. و ارایه ی اطلاعات ثبت نامی به ایمیل، بفرمت اکسل.. را نیاز نداریم.
  امکان حذف امکانات فکس و …. هست
  ایا حذف انها در قیمت نرم افزار
  و نوع مودم تاثیر دارد
  امکان اجرا ی اندروید دارید
  با سپاس

  1. دوست عزیز سلام؛
   فکر نمی کنیم قیمت نرم افزار آنقدر بالا باشد که انتظار کاهش قیمت با حذف یک سری امکانات را داشته باشید!
   اگر کمی در اینترنت به دنبال قیمت سیستم های تلفن گویا بگردید مسلما قیمت نمونه های مشابه شما را از قیمت پایین ما متعجب خواهد کرد.

  1. سلام
   حتما استحضار دارید که محصولات ما ۱۰ سال بود که همراه با پشتیبانی تلفنی رایگان ارائه می گردید ولی به دلیل ضعف اطلاعات مشتریان، معمولا زمان زیادی صرف راهنمایی تلفنی می گردید و بعضا باز هم نیاز به پشتیبانی آنلاین بود؛ در صورتی که با پشتیبانی آنلاین بسیار سریعتر مشکل مرتفع می شد. ولی مشتریان تمایلی به پرداخت هزینه پشتیبانی آنلاین نداشتند و باعث ایجاد نارضایتی از محصول می گردید.
   بنابر این طبق خبر «تغییر خدمات پشتیبانی» که در سایت درج شده است، تصمیم گرفتیم قیمت قرارداد پشتیبانی برنزی را کاهش داده و آن را به تمامی مشتریان عزیز ارائه نماییم.
   بدین صورت تمام مشتریان به مدت یک سال از تاریخ خرید، مشمول قرارداد پشتیبانی برنزی شده و بصورت تلفنی و آنلاین پشتیبانی دریافت خواهند کرد.
   ضمن اینکه همیشه بسیاری از مشتریان از قیمت های پایین محصولات ما سوال می کردند.
   با تشکر

 2. سلام
  جهت اتصال تماس به تلفن همراه پس از پخش فایل صوتی، درصورت وجود خط شهری آزاد. آیا هنوز به سانترال نیاز هست؟
  خود دستگاه نمیتواند شماره را روی خط دیگری بگیرد؟

  1. با سلام
   خیر. مودم نمی تواند خط را به خط دیگری انتقال دهد. برای این منظور می بایست یک سانترال داشته باشید تا بتواند بین خطوط ارتباط برقرار کند.
   در ضمن در صورتی که این ارتباط از طریق مودم انجام شود، در تمام مدت مکالمه مودم مشغول بوده و نمی تواند به سایر تماس ها پاسخ دهد.

 3. سلام
  ما فقط یک خط تلفن داریم، بدون استفاده از سانترال امکان این هست که مثلا با فشردن دکمه ۹ به اپراتور وصل بشه و بعد گوشی خودمون زنگ بخوره تا جواب بدیم؟

  1. سلام
   خیر. آن خط به علت اینکه مشغول مکالمه است دیگر نمی تواند زنگ بخورد. می بایست سانترال داشته باشید تا یک سری خطوط داخلی آزاد در اختیار شما قرار دهد تا بتوانند زنگ بخورند.

دیدگاهتان را بنویسید