آیا استفاده از مودم یعنی ضعف سیستم؟

بسیاری از کاربران ممکن است در استفاده از مودم دچار تردید شوند و فکر کنند که مودم توانایی ایجاد یک تلفن گویا را ندارد و اقدام به تهیه کارت های تلفنی گران قیمت نمایند…

در بعضی از سایت ها به بیان نقاط ضعف مودم پرداخته شده که بیان این موضوع ممکن است خوانندگان را با تردید مواجه کند. برای رفع این شبهات در ذیل به بیان خصوصیات مودم می پردازیم.

کیفیت صدای مودم3 عدد مودم

کیفیت صدای ارائه شده توسط گروه نرم افزاری طوبی با تمامی مودم ها (حتی مودم های ارزان قیمت) بسیار بالا و قابل رقابت با کارت های Dialogic می باشد. کیفیت صدا را می توانید از طریق تماس با شماره ۷۷۶۲۶۹۲۸-۰۲۱ تست نمایید.

پخش پیام با مکث

بر خلاف نظر شرکت های دیگر که استفاده از CPU را عامل ایجاد مکث در پخش صدا در مودم اعلام می کنند، شما می توانید ببینید که در این نرم افزار مکثی دیده نمی شود.

در هنگام کار با این نرم افزار تا کنون هیچ مکثی گزارش نشده است.

عدم تشخیص قطع ارتباط تماس گیرنده

این نرم افزار قادر به تشخیص قطع ارتباط بوده و بعد از گذاشتن گوشی توسط تماس گیرنده، نرم افزار خط را آزاد می کند و هیچ مشکلی در ارتباط بعدی ندارد.

عدم پشتیبانی از چندین خط

بله مودم تنها قادر به استفاده از یک خط می باشد. ولی برای شرکت هایی که نیاز به مدیریت بیشتر از یک خط ندارند، بسیار مناسب است و صرف کردن هزینه های بسیار زیاد بابت کارت های Dialogic کاری عاقلانه نیست.

پشتیبانی از Caller ID

در صورت استفاده از مودم های معتبر، این نرم افزار دارای بهترین Caller ID نسبت به نمونه های مشابه است. با این حال چون Caller ID وابسته به چند عامل می باشد، این گروه آن را حتی با مودم های پیشنهادی خود ضمانت نمی کند.

 

با تشکر

واحد فنی فناوری اطلاعات طوبی

4 thoughts on “آیا استفاده از مودم یعنی ضعف سیستم؟

    1. سلام
      مودم هایی که داخل سایت معرفی شده اند همگی پیشنهاد ما هستند.
      بله. تمام آنها انتقال تماس را پشتیبانی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید